Участь проректора ОДУВС у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ

25 квітня 2017 року проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко взяв участь у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ для призначення членів Ради прокурорів України, який проходив у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

7i2a0756З метою забезпечення реалізації підпункту 4 частини першої статті 71 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-18 та створення умов для проведення з’їзду представників вищих юридичних навчальних закладів та наукових установ, прагнучи забезпечити публічність і прозорість усіх процедур, широке представництво юридичних ВНЗ і наукових установ на з’їзді, з урахуванням листа Генеральної прокуратури України від 24.02.2017 року № 12/1/2-8вих-17, Міністерство освіти і науки України видало наказ № 589 від 12.04.2017 року «Деякі питання Організаційного бюро з підготовки та проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ».

img_7538Відповідно до наказу створено Організаційне бюро з підготовки та проведення З’їзду.

Головою Оргбюро призначено доктора юридичних наук, академіка НАН України, ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Тація.

Від Одеського державного університету внутрішніх справ участь у роботі З’їзду взяв проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко, якого на конференції трудового колективу ОДУВС було обрано делегатом від нашого вищого навчального закладу.

img_7579Представники юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ на з’їзді обрали двох членів Ради прокурорів України (РПУ).

Шляхом таємного голосування представниками до РПУ стали: доктор юридичних наук, професор, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.П.Битяк та доктор юридичних наук,  професор, декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка І.С.Гриценко.