«Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної сфери»

Директор бібліотеки Одеського державного університету внутрішніх справ Оксана Витяганець взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної сфери», яка відбулась 19-21 червня на базі Наукової бібліотеки ОНУ ім. І.І. Мечникова.

img-1ab526eb636e3efc1aedffca0fc98ec1-vimg_20190624_133053Організаторами заходу є Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

На конференції обговорювались наукометричні та бібліометричні інструменти наукових досліджень, ініціативи відкритого доступу в бібліотечному середовищі, питання академічної доброчесності, стратегії бібліотек, питання організації сервісів та послуг для підтримки дослідників у бібліотеках університетів.

Особливий акцент було зроблено на актуальності відкритої науки та розвитку Інституційних репозитаріїв університетів.