Участь представника кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС у конкурсній комісії творчих робіт студентів

Відповідно до наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» від 13.10.2017 № 289/1375, підписаного Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України, було анонсовано проведення конкурсу серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях у закладах вищої освіти. 25 жовтня 2017 року було оголошено конкурс творчих робіт серед студентів за такими темами: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

23 листопада 2017 року у прокуратурі Херсонської області відбувся перший етап конкурсу творчих робіт студентів. Конкурсна комісія з оцінки робіт, у складі якої були прокурори Херсонської обласної прокуратури, представники управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, а також вищих навчальних закладів Херсонської області, розглянула близько 20 робіт студентів з навчальних закладів Херсонської області.

У роботі комісії брав участь завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.ю.н., професор, полковник поліції А.С. Беніцький.

Студентами Херсонщини були розглянуті проблеми реформування прокуратури, питання взаємодії прокуратури та суспільства тощо. Основними критеріями оцінки робіт вважалися новизна, креативність та реальність впровадження пропозицій у  діяльність органів прокуратури України.

За результатами оцінювання представлених творчих робіт конкурсна комісія визначила переможців. Перше місце посіли представники Херсонського державного університету, а 2-ге та 3-тє місця – студенти 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС, Литвин О.Я. та Поточняк М.І. відповідно.

Крім того, конкурсна комісія назвала 10 найкращих студентських робіт, рекомендованих для участі у фінальному конкурсі, який відбудеться у Генеральній прокуратурі України, серед яких роботи студентів 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Литвин О.Я., Поточняк М.І. та Присяжної Є.Ю., а також курсанта 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС Касаткіної А.О.

Найкращі роботи фінального конкурсу будуть визнані на початку грудня 2017 р. Нагородження переможців відбудеться 13 грудня 2017 року. Роботи переможців будуть опубліковані у щомісячному виданні «Вісник Прокуратури», а їх автори стажуватимуться в органах  прокуратури України.