Участь представника Херсонського факультету у регіональному форумі

04 березня відбувся регіональний форум «Протидія торгівлі людьми, булінгу та домашньому насильству: освітній і соціальний виміри».

Ця тема є дуже актуальною для України, оскільки на сьогодні українці є основними донорами світового рабства. За даними статистики у минулому році з приводу домашнього насильства до чергової частини ГУНП в Херсонській області звернулися близько 5 тисяч осіб. Щодо булінгу, то освітянська практика та соціальні дослідження фіксують ці випадки у 38% шкіл. Експертами на панельній дискусії щодо висвітлення правового поля означених проблем виступили заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП Хурса А.О., начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП Шанько Я.В., заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Марчук О.В., старший інспектор по зв’язкам із громадськістю Управління патрульної поліції Вахтель О.Л. Наш навчальний заклад представила професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету ОДУВС Юлія Кузьменко.

Форум відбувся у стінах КВНЗ «Херсонська академія безперервної освіти». Завдяки компетентності та професіоналізму керівництва та фахівців цього закладу було створено атмосферу співпраці між правоохоронцями, юристами, громадськими активістами та освітянами Херсонщини.

Херсонський факультет ОДУВС також має плани щодо здійснення превентивної роботи в освітніх закладах. Так, наприклад, курсанти реалізують проект виховної години «Протидія викрадення дітей» у школах міста Херсону.