Участь представника Херсонського факультету ОДУВС у складі журі ХVІ етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців

У м. Вінниці 24–28 жовтня відбувся фінальний етап ХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.

????????????????????????????????????2Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» від 02 серпня № 849, до складу журі увійшов доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету кандидат юридичних наук Сергій Бухонський.

Під час інтелектуальних боїв учні продемонстрували високий рівень знань з правознавства, уміння розв’язувати складні проблемні завдання, вести полеміку, аргументувати свою позицію та захищати її у науковій дискусії.

1????????????????????????????????????Позмагатися за звання кращого знавця права до Вінниці прибуло 137 осіб. Це здобувачі освіти 9-х, 10-х і 11-х класів з усіх областей України та міста Києва.

Метою проведення заходу є стимулювання самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному вивченні наукових дисциплін у галузі права, виявлення, підтримка та розвиток обдарованої учнівської молоді.

Переможці ХVІ етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців отримали дипломи та цінні подарунки.

5????????????????????????????????????????????????????????????????????????