Участь молодих науковців Херсонського факультету ОДУВС у V Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів»

18-19 квітня курсант 201 навчального взводу Леся Половинка та студенти 2-го курсу Вікторія Бурлакова та Сергій Колтунник під керівництвом доцента кафедри професійних та спеціальних дисциплін к.ю.н., доцента Миколи Новікова представляли Херсонський факультет ОДУВС на V Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Науковий захід проходив у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

5На захист херсонською командою було винесено проект на тему «Нормативне та казуальне відшкодування потерпілій особі шкоди, заподіяної злочином, як новітня технологія кримінальної політики України».

3Упродовж двох днів саміту представники 18 команд із закладів вищої освіти України, Польщі та Казахстану презентували авторські проекти. Впродовж саміту для молодих науковців відомі вчені та політики, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань провели майстер-класи. Зокрема, перед майбутніми правниками виступили глава офісу Ради Європи в Україні, представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Мортен Енберг та президент Асоціації українських правників Василь Костицький.

За результатами саміту курсантсько-студентська команда Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ була нагороджена дипломом учасника та отримала інші цінні подарунки від організаторів саміту.

Бажаємо молодим науковцям Херсонщини подальших успіхів в науковій діяльності.

2  4 6