УЧАСТЬ КУРСАНТСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗАБІГУ «ЗЕЛЕНА МИЛЯ — 2018»

01 червня курсанти та студенти Херсонського факультету брали участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля — 2018», який у цей день проводився одночасно у всіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

07p80601-103118Організаторами заходу стали Національний олімпійський комітет, Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнська громадська організація «Спортивна студентська спілка України» та Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

06-p80601-102429Метою цієї акції є пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя населення, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, їх популяризація серед молодого покоління України.

Учасниками забігу, крім студентів та курсантів, були викладачі, керівники закладів вищої освіти, громадські діячі, народні депутати України, депутати районних, обласних та міських Рад і інші бажаючі.

05-p80601-110017За активної підтримки керівництва Херсонського факультету всього від нашого навчального закладу було представлено 50 курсантів та студентів, а в цілому в масовому заході брали участь біля тисячі студентів усіх закладів вищої освіти, технікумів (коледжів), вищих професійних училищ обласного центру тощо.

04-p80601-113002Варто нагадати, що дистанція 1 миля складає 1609 м, а масовий забіг у межах цього заходу проводився без урахування часу. Після реєстрації та подолання спортсменами дистанції відбулося нагородження заохочувальними призами найстаршого та наймолодшого учасників акції, здійснювалось фотографування колективів фізичної культури на згадку та надавались інтерв’ю засобам масової інформації. Також Херсонський факультет ОДУВС відзначений дипломом Президента Національного олімпійського комітету України С.Н. Бубки за участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля — 2018».

02-p80601-102639Але головне, що винесли для себе всі учасники загальнодержавної акції − це необхідність дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та власного здоров’я, усвідомлення потреби й можливостей об’єднати зусилля людей, демонстрація їх бажань вирішувати існуючі в країні екологічні проблеми. За великим рахунком такі спортивно-масові заходи привертають увагу суспільства та стверджують загальнолюдські ідеали − чисте довкілля та міцне здоров’я мають стати найвищими цінностями для кожного з громадян України.

Тарас Вайда, Херсонський факультет