Участь курсантської молоді Херсонського факультету у Всеукраїнському забігу «Зелена миля 2019»

31 травня курсанти Херсонського факультету взяли участь у Всеукраїнському забігу на дистанцію одна миля, котрий в цей день проводився одночасно у всіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або у паркових зонах, на стадіонах та в інших місцях.

Організаторами цього заходу в херсонському регіоні стали Міністерство освіти і науки України, Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ та Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

Метою цієї акції є пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя населення, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, їх популяризація серед молодого покоління України.

Місцем проведення спортивно-масового заходу обрано паркову зону Херсонського державного університету.

За активної підтримки керівництва Херсонського факультету всього від нашого навчального закладу було представлено 55 курсантів, а в цілому у масовому заході взяли участь біля 900 студентів закладів вищої освіти обласного центру, технікумів (коледжів), вищих професійних училищ тощо.

Учасниками забігу крім студентів та курсантів ЗВО міста Херсона були викладачі, керівники закладів вищої освіти, громадські діячі, народні депутати України, депутати обласної, міської та районної в місті Рад, а також інші бажаючі.

Варто нагадати, що дистанція 1 миля складає 1609 м, а масовий забіг в межах цього заходу проводився без урахування часу. Після реєстрації та подолання спортсменами дистанції здійснювалось фотографування колективів фізичної культури на згадку та надавались спортсменами інтерв’ю засобам масової інформації.

Але головне, що взяли для себе всі учасники загальнодержавної акції − це необхідність дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та власного здоров’я, усвідомлення потреби й можливостей об’єднати зусилля людей, демонстрація їх бажань вирішувати існуючі у державі екологічні проблеми. По великому рахунку такі спортивно-масові заходи привертають увагу суспільства до необхідності їх вирішення, стверджують загальнолюдські ідеали − чисте довкілля та міцне здоров’я мають стати найвищими цінностями для кожного з громадян України.

Тарас Вайда, Херсонський факультет