Участь курсантів ОДУВС у тактико-спеціальних навчаннях

img_9147Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях ГУНП в Одеській області по реагуванню на можливі правопорушення під час виборів Президента України.

img_9141В умовах, максимально наближених до реальних, відпрацьовувались порушення публічної безпеки та порядку у день виборів. З умовних виборчих дільниць надходили повідомлення про виявлення підозрілого предмету, незаконну агітацію, пошкодження урни з бюлетенями, протести громадян тощо. В усіх змодельованих ситуаціях відпрацьовувалися поетапні дії як поліцейських на дільниці, так і слідчо-оперативних груп.

Координував роботу правоохоронців розгорнутий у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області Ситуаційний центр.

Участь курсантів університету у подібних заходах сприятиме покращенню практичної складової освітнього процесу та надасть їм можливість перевірити отримані знання при виконанні завдань по забезпеченню публічної безпеки та порядку під час виборчого процесу.

img_9178 img_9191 img_9196 img_9241img_9259 img_9250 img_9253 img_9256 img_9261