Участь курсантів ОДУВС у патріотичному флешмобі «Свобода починається з мене»

imgp4426imgp444118 листопада, в рамках реалізації культурно-мистецького проекту «Слава України», Одеським обласним центром української культури, спільно з курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ та Одеського морехідного училища ім. О.Маринеска, до Дня Гідності та Свободи проведено молодіжний флешмоб «Свобода починається з мене».

Головна мета заходу – показати, що українці – єдиний та вільний народ, подолати який не зможе ніхто.

imgp4428imgp4439Об’єднавшись у схематичну карту України, молодь вшанувала пам’ять учасників революції Гідності та продемонструвала, що для них є свобода та гідність.

Подібні заходи в університеті проводяться постійно для того, щоб виховати в сучасного та молодшого поколінь почуття патріотизму та гордості за те, що живемо на цій славній землі. Це об’єднує молодь і додає віри в майбутнє країни.