Участь курсантів Херсонського факультету у засіданні правового клубу

3Курсанти Херсонського факультету стали учасниками засідання правового клубу “Феміда”, членами якого є представники усіх загальноосвітніх закладів обласного центру.

116 квітня на базі ЗОШ 1-3 ступенів № 14 вони спільно з працівниками відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області провели відкриту лекцію на тему “Протидія насильству в сім’ї”.

Курсанти висвітлили основні аспекти, поняття, різновидності насильства в сім’ї, а школярі задавали багато питань щодо актуалізації даної проблеми в теперішньому суспільстві.

У ході обговорення підлітки разом із майбутніми правоохоронцями та діючими працівниками поліції розбирали та знаходили шляхи вирішення тих чи інших проблемних ситуацій.