УЧАСТЬ КУРСАНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

20170122_115323-022 січня вся Україна відзначала День Соборності, який приурочений до Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця пам’ятна подія відбулася у 1919 році на Софійській площі в Києві.

fu1sbw7wotcЗ цієї нагоди керівництво Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з кураторами навчальних груп та курсантами 1-го курсу відвідали концерт, що проводився у Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради.

У концертній програмі було представлено творчість народних колективів Херсонської області.

Серед присутніх були також керівництво міста та області, представники духовенства та громадськості.

Вікторія Щирська, Херсонський факультет