Участь курсанта ОДУВС у виявленні та розкритті трьох кримінальних правопорушень

Курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ Владислав Котик спільно з працівниками Ладижинського ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області під час проходження навчального стажування взяв участь у виявленні та розкритті трьох кримінальних правопорушень, передбачених статтею 309 ККУ (Незаконне  виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин  або їх аналогів без мети збуту) .

Так, 22 січня в місті Ладижин було виявлено та затримано 19-річного місцевого жителя, у якого в ході  огляду в лівій зовнішній кишені куртки було виявлено паперовий згорток із вмістом сухої подрібненої речовини зеленого кольору із пряним запахом. Дану речовину вилучено та направлено на експертизу. Висновком експерта було зазначено, що виявлена речовина є наркотичним засобом – канабісом.

Разом з цим, 28 лютого в місті Ладижин було виявлено та затримано 22-річного місцевого жителя, у якого в ході огляду в лівій зовнішній кишені куртки було виявлено паперовий згорток із вмістом порошкоподібної речовини білого кольору. Дану речовину вилучено та направлено на експертизу. Висновком експерта було зазначено, що виявлена речовина є наркотичним засобом – амфетаміном.

4 березня в місті Ладижин було виявлено та затримано 26-річного місцевого жителя, у якого в ході огляду в лівій зовнішній кишені штанів було виявлено паперовий згорток із вмістом сухої подрібненої речовини зеленого кольору із пряним запахом. Дану речовину вилучено та направлено на експертизу. Висновком експерта було зазначено, що виявлена речовина є наркотичним засобом – канабісом.