Участь курсанта ОДУВС у міжнародній виставці філателії

2018-09-29-oleksyuk-filatelistichna-vistavka_229 вересня курсанти 3-го курсу факультету №1 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Четверту міжнародну виставку філателії «Одесафілекс-2018» у Морській галереї на Морвокзалі.

У виставці взяв участь курсант 3-го курсу факультету №1 Кірілл Олексюк зі своєю колекцією марок під назвою «Україна. Регіональні випуски Буковини», за що отримав нагороду «Велику срібну медаль».

Четверта міжнародна виставка філателії «Одесафілекс-2018» відчинила свої двері для професійних колекціонерів і початківців збирачів поштових марок. Виставка проходить раз на два роки і зараз присвячена 100-річчю перших українських поштових марок, які ввійшли в обіг за короткий період існування незалежної України на початку минулого століття.

2018-09-29-oleksyuk-filatelistichna-vistavka   img_0022 2018-09-29-filatelistichna-vistavka-1