Участь команди КВН “Курортна зона” у 25-у Всеукраїнському фестивалі команд КВН “Країна веселого народу”

12-16 вересня в смт. Затока Білгород-Дністровського району Одеської області на базі відпочинку “Залив” відбувся 25-й Всеукраїнський фестиваль команд КВН “Країна веселого народу” та 23-й Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН “Жарт-птиця”. Фестивалі щорічно проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Асоціація команд КВН України” (АКУ).

Команда КВН ОДУВС “Курортна зона” провела профорієнтаційну роботу серед дитячих та юнацьких команд КВН, а також взяла участь у 25-ому Всеукраїнському фестивалі команд КВН “Країна веселого народу”.

У фестивалях взяли участь 33 команди з різних куточків України, а саме : “7’Я” (м. Чернігів), “Пироги Пирогова” (м. Рубіжне), “Зе, Ти Де?” (м. Дрогобич), “Довідник Стеля” (м. Черкаси), “Осторожно Харьковчане” (м. Харків), “Кадри веселого народу” (м. Тернопіль) та багато інших команд КВН України.

12 вересня 2018 року відбувся заїзд та реєстрація команд на фестиваль. Ввечері цього ж дня було проведено збори усіх команд, керівників та організаторів фестивалю, на якому було роздано завдання на наступний ігровий день.

13 вересня 2018 року відбувся перший ігровий день. Команда КВН ОДУВС “Курортна зона” зіграла 3 конкурси, такі як:

1. Візитка (фристайл);
  2. Зворотня розминка;
  3. Імпровіз (команда отримує завдання за декілька годин до гри).

14 вересня 2018 року відбувся 2-й ігровий день фестивалю. Цього разу команда КВН університету “Курортна зона” також зіграла 3 конкурси:

1. Імпровіз;
  2. Фоторозминка;
  3. Домашнє завдання.

15 вересня був проведений заключний ігровий день фестивалю. Команди зіграли по одному конкурсу, який отримав назву “А на останок я скажу”. Після завершення, відбулося урочисте закриття фестивалю та нагородження учасників.

За результатами змагань, команда КВН університету “Курортна зона” стала лауреатом 25-го Всеукраїнського фестивалю команд КВН “Країна веселого народу” й була нагороджена дипломом.