Участь колективів ОДУВС у міжвузівському фестивалі “Студентська весна 2019”

28 березня у нічному клубі “Palladium” відбувся гала-концерт міжвузівського фестивалю студентської творчості “Студентська весна 2019”.

Організатором конкурсу виступила Одеська «Молодіжна організація LIGHT» спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові, за підтримки департаменту освіти і науки Одеської міської ради та ради ректорів Одеського регіону.

«СтудВесна 2019» – фестиваль, який надає можливість студентам Одеських закладів вищої освіти проявити себе, продемонструвати свої таланти, підвищити рівень художньої творчості.

У фестивалі взяли участь студенти ЗВО II-IV рівнів акредитації. Конкурсна програма була представлена в п’яти номінаціях: вокал соло; вокал група; мала хореографія; велика хореографія; КВН.

Хочемо відмітити, що наші курсанти взяли участь в 4-х номінаціях – Ірина Бєну, курсант 1-го курсу факультету № 2 (вокал соло); Олена Буркун, курсант 2-го курсу факультету №3 (мала хореографія); Інна Цьока, курсант 2-го курсу факультету №3, Дар’я Дерев’янко, курсант 3-го курсу факультету № 3 та Владислава Благодир, курсант 2-го курсу факультету № 2 (вокал групи); команда КВК університету «Курортна зона» (КВН).

Протягом вечора 65 кращих номерів було представлено від 18-ти навчальних закладів міста.

За результатами фестивалю в номінації “Мала хореографія” перемогу здобула Олена Буркун та  в номінації “КВН” 2-ге місце посіла команда вишу – «Курортна зона».

Ми вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів.