Участь колективів ОДУВС у міжвузівському фестивалі “Студентська весна 2018”

29 березня 2018 року у нічному клубі “Palladium” відбувся гала-концерт міжвузівського фестивалю “Студентська весна 2018”.

Організатором конкурсу виступила Одеська молодіжна організація “LIGHT» спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові, за підтримки департаменту освіти і науки Одеської міської ради та ради ректорів Одеського регіону.

«СтудВесна 2018» – фестиваль, який надає можливість студентам Одеських закладів вищої освіти проявити себе, продемонструвати свої таланти, підвищити рівень художньої творчості.

У фестивалі брали участь студенти закладів вищої освіти II-IV рівнів акредитації. Конкурсна програма була представлена в п’яти номінаціях: вокал соло; вокал групи; мала хореографія; велика хореографія; КВН.

Слід зазначити, що курсанти та студенти нашого університету взяли участь у всіх 5-ти номінаціях – Жидченко Анастасія, студентка 2 курсу факультету № 4 (вокал соло); Буркун Олена, курсант 1-го курсу факультету № 3 (мала хореографія); Ігнатьєва Ліана, курсант 2-го курсу факультету № 2 та Ткач Ірина, курсант 3-го курсу факультету № 3 (вокал групи); танцювальний колектив Agents, студенти факультету № 4 (велика хореографія); команда КВН університету «Курортна зона» (КВН). Протягом вечора 43 кращих номери були представлені від навчальних закладів міста.

За результатами фестивалю в номінації “КВН” перемогу здобула команда нашого навчального закладу – «Курортна зона»  та в номінації “Мала хореографія” друге місце посіла Буркун Олена, курсант 1-го курсу факультету № 3.

Ми вітаємо наших переможців, бажаємо їм творчої наснаги та подальших успіхів!