Участь кафедри соціально-економічних дисциплін у вебінарі

12Науково-педагогічний склад кафедри соціально-економічних дисциплін взяв участь у вебінарі “Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science і Антиплагіат”.

В першій частині семінару «Наукові журнали: хороші, погані і хижацькі» йшлося про актуальність етики наукових публікацій на сучасному етапі розвитку наукових комунікацій; критерії якості наукових журналів Web of Science Core Collection; відбір і моніторинг наукових журналів;35 дотримання етичних норм наукових публікацій як ключовий критерій якості наукових журналів.

У другій частині вебінару «Антиплагіат: як проблему перетворити в помічника» було розглянуто: як побудувати роботу автора, щоб не боятися перевірок на запозичення, як повинна бути організована робота редактора, щоб і захистити журнал, і не відлякати сумлінних авторів.

Отже, вкотре доведено, що карантин не заважає зберігати методичну та організаційну активність науковцям університету.

4   7 8