УЧАСТЬ АД’ЮНКТА КАФЕДРИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

У період з 24 по 26 червня у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області ад’юнкт 2-го курсу кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Віктор Жогов взяв участь у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з питань стану та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем «SITS’ 2020», яка організована за сприянням керівництва Національного авіаційного університету та державної служби спецзв’язку та захисту інформації України.

Участь у конференції також взяли представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, протидії кіберзлочинності, Національного авіаційного університету, Європейського фонду освіти, науково-навчального центру освіти дорослих та ін.

В рамках конференції були обговорені питання щодо подальшого розвитку інформаційної безпеки держави та інформаційно-комунікаційних систем цільового призначення.

Крім цього, член Національного агентства кваліфікацій, Національний експерт Європейського фонду освіти, к.е.н., доцент, заслужений економіст України, Мельник Сергій Вікторович провів майстер-клас на тему: «Підходи щодо розроблення професійних стандартів на професії сфери кібербезпеки».

Спілкування пройшло у теплій, дружній атмосфері, що сприяло забезпеченню ефективної співпраці учасників наукового заходу. За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів, який роздано всім її учасникам та розміщено на сайті Національного авіаційного університету.