УЧАСТЬ АД’ЮНКТА ДОКТОРАНТУРИ ТА АСПІРАНТУРИ У ТРЕНІНГУ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ЕКСПЕРТІВ З АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Відповідно до листа-запрошення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 06.01.2020, у період з 30 до 31 січня 2020 року ад’юнкт 2-го курсу денної форми навчання Віктор Жогов брав участь у дводенному тренінгу щодо підготовки експертів з акредитації освітніх програм, який проходив на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Під час тренінгу розглядались такі питання:

izobrazhenie_viber_2020-02-05_10-10-13– Теоретичний екскурс у нормативне регулювання діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;

– Інформування та пояснення повноважень експертів Національного агентства відповідно до методичних рекомендацій для експертів Національного агентства щодо застосування Критеріїв оцінювання якості освітньої програми;

– Методологія аналізу відомостей про самоаналіз навчальної програми;

– Робота із ідентифікації необхідних фактів, які не були вказані у самоаналізі навчальної програми;

– Симуляція складання плану візиту до ЗВО, проведення зустрічей зі студентами, науково-педагогічним складом та адміністрацією закладу.

Наступний етап – навчання: онлайн курс із тестуванням та очний дводенний тренінг із тестуванням.