• Українська
  • English
×

Учасників розширеної наради ректорів ЗВО МВС ознайомили з матеріально-технічною базою вишу

Після обговорення стратегічних питань організації освітньої та наукової діяльності в закладах вищої освіти МВС України, учасникам розширеної наради було продемонстровано інноваційні досягнення та здобутки Одеського державного університету внутрішніх справ.

Гості закладу вищої освіти мали нагоду ознайомитися з можливостями спеціалізованого навчально-практичного кабінету з пошуку інформації з відкритих джерел та кримінального аналізу, де проводяться практичні заняття з моніторингу українського сегменту мережі Інтернет на предмет виявлення наявності протиправного контенту з наступним повідомленням правоохоронних органів.

Також учасникам наради було продемонстровано запроваджену в ОДУВС новітню форму підготовки здобувачів вищої освіти – навчально-ділову гру «Лінія 102», яка дозволяє майбутнім поліцейським та юристам відчути себе в умовах максимально наближених до реальних, набути вміння та навички, які їм знадобляться в процесі виконання оперативно-службових завдань, юридичної та судової практики.

Далі присутні відвідали центр комп’ютерного тестування, спеціалізовану авдиторію з питань протидії наркозлочинності, курсантську їдальню, наявні стрілецький та лазерний тири, реконструйований гуртожиток, спортивні зали, обладнані меблями-трансформерами аудиторії, медпункт, а також увазі учасників наради було представлено виставку зброї.

Таким продуктивним, цікавим та насиченим виявився перший день розширеної наради.

28 вересня нараду було продовжено, зокрема, обговорено питання щодо підвищення рівня соціально-економічного забезпечення поліцейських у ЗВО МВС та презентовано освітній портал МВС.

На завершення заходу директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Геннадій Доскевич подякував учасникам наради за плідну роботу, підкреслив важливість розглянутих питань і побажав всім успіхів у виконанні поставлених завдань.