У Херсонському факультеті ОДУВС вітали відмінників навчання

Вересневим ранком на стройовому плацу Херсонського факультету під час загального шикування вітали відмінників навчання за результатами складання літньої екзаменаційної сесії. Проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей оголосив наказ ректора ОДУВС від 29.08.2019 № 408 «Про підвищення посадового окладу курсантам Херсонського факультету за результатами літньої екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року».

14 курсантів 3-4-х курсів, які під час навчання засвоювали навчальний матеріал на відмінно, будуть отримувати підвищену на 25 відсотків стипендію упродовж першого семестру 2019-2020 навчального року.

Серед відмінників, на жаль, знов одні дівчата: Вероніка Кириченко, Аліна Кіріченко, Юлія Починок, Леся Половинка, Ганна Плакса, Вікторія Рога, Олена Спиця, Єлізавета Александрова, Інна Данілюк, Анастасія Здоровець, Марина Ільницька, Вікторія Саніна, Карина Туржавська та Анастасія Шевська.

Чекаємо від курсантів-юнаків гарних оцінок за результатами зимової сесії.