У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjrrrrrrrrrrr04 липня в Херсонському факультеті відбулися урочисті заходи з нагоди святкування державного свята − Дня Національної поліції України, яке відзначається в цей день у нашій країні згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97.

Керівництво факультету привітало працівників науково-педагогічного, адміністративно-командного складу, а також курсантів та слухачів Центру первинної професійної підготовки з їхнім професійним святом.

_mg_4743 3Після привітальної промови відбулось нагородження кращих працівників, слухачів та курсантів вишу, які отримали заохочення за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу, наполегливість, самовідданість та високий професіоналізм.

У кінці заходу після урочистого вручення нагород присутні з задоволенням проглянули номери художньої самодіяльності, які підготували курсанти та студенти власними силами для своїх колег по навчанню та службі.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет

_mg_4713 _mg_4730 _mg_4732