У Херсонському факультеті відбувся регіональний турнір з прикладного рукопашного бою

423 лютого у великій спортивній залі Херсонського факультету ОДУВС проходив регіональний турнір з прикладного рукопашного бою до чемпіонату України, ініціатором проведення якого виступило керівництво навчального закладу в рамках проведення профорієнтаційної роботи.

9У своєму привітальному слові проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей зазначив, що здорове, спортивне підростаюче покоління сьогодні – це залог здорового суспільства завтра. Такі змагання дають можливість не лише популяризувати розвиток фізичної культури та спорту, прикладного рукопашного бою у тому числі, а й мають стимулювати молодь до здорового способу життя, виховання сили духу.

Свої вміння з рукопашного бою продемонстрували і курсанти Херсонського факультету. Під час показового виступу вони звільнялися від захватів, відбивали атаки з імітованими ножем та вогнепальною зброєю тощо.

15У змаганнях узяли участь близько 80 юних спортсменів віком від 4 до 16 років та їхні батьки. Першими свої напрацювання демонстрували найменші чотирирічні борці. Переможцю дісталися бурні овації та винагороди, а переможеного маленького рукопашника довелося заспокоювати “чарівними цукерками від сліз” – так він переймався через програш!

Паралельно зі змаганнями у Херсонському факультеті у цей день проводився день відкритих дверей – профорієнтаційний захід для абітурієнтів 2019 року. Спортсмени – учасники змагань також мали змогу отримати інформацію щодо умов вступу та навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання.