У Херсонському факультеті університету було проведено бінарне практичне заняття за участю діючих працівників поліції

img-440d2f8a075ed711bfb10df8a7a7a8a8-v24 листопада для курсантів 4 курсу за ініціативи керівництва Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ було організовано практичне заняття, на яке були запрошені працівники відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Херсонській області старший інспектор майор поліції Юлія Мартинова та інспектор старший лейтенант поліції Олександр Турбасєв.

img-d1659101d8bd6a5c1417b9019fb2f949-vПід час заняття науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету спільно з представниками ювенальної превенції відпрацьовували з курсантами навички винесення та оформлення термінових заборонних приписів.

Також курсантам були роз’яснені повноваження поліцейських підрозділів ЮП у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, коли особа, яка вчинила домашнє насильство, або особа, яка зазнала домашнього насильства чи стала свідком (очевидцем) такого насильства, не досягла 18-річного віку.

Передано досвід практичної діяльності щодо алгоритму дій, які застосовуються інспекторами ЮП для запобігання і припинення стосовно дитини будь-яких протиправних діянь.

Найбільш жвавий інтерес у майбутніх поліцейських викликало обговорення процедури встановлення місцезнаходження зниклих дітей. Представники ЮП поділилися практичним досвідом і особливостями застосування сучасних пошукових заходів, які ними застосовуються.