У Херсонському факультеті святкували Масляну

763505 березня в Херсонському факультеті святкували Масляну. На свято прийшли усією великою факультетською родиною: курсанти, студенти, слухачі центру первинної професійної підготовки, керівництво факультету, науково-педагогічний склад та інші працівники.

Під гарні українські пісні, вірші, гуморески запрошені гості взяли участь у виставі під назвою «Зустріч Масляної».  Після чого відбувся ярмарок, на якому кожна навчальна група та навчальний взвод презентували млинці, вареники, сирники, інші смаколики власного приготування.

Неперевершеним символом свята став торт від курсантів-першокурсників у вигляді чоловічої вишиваної сорочки. За кожним столом презентували свої вироби дівчата та хлопці в національних костюмах.66tort-vishivanka А потім під загальний схвал спалили символ зими – дідух! Це був справжній ярмарок смаку, краси та гумору.

Традиційно кошти, зібрані з продажу ярмаркових товарів, витрачаються на потреби факультету. Так, минулого року був придбаний радіомікрофон, який використовується під час проведення масових заходів. Цього року під час ярмарку зібрано більше 6 тисяч гривень. Лідерами продажів стали курсанти-першокурсники 101 та 102 навчальних взводів, які, об’єднавшись, зуміли виручити близько 1800 гривень у загальну скарбничку. Як їх витратити, буде вирішено шляхом голосування, у т.ч. і онлайн на офіційних сторінках факультету в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. Остаточне рішення буде прийнято на засіданні студентсько-курсантського самоврядування.

26 33    105 krasunya