У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКОВУ ПЕРЕВІРКУ СТАНУ СЛУЖБОВОЇ ПІДГОТОВКИ ПОСТІЙНОГО СКЛАДУ

21 вересня на виконання наказу ректора ОДУВС у Херсонському факультеті проведено підсумкову перевірку стану службової підготовки з поліцейськими, які працюють в Херсонському факультеті відомчого ЗВО.

У другій половині дня передбаченими наказом комісіями приймались заліки з фізичної підготовки, домедичної підготовки  та з безпеки життєдіяльності.

З метою забезпечення об’єктивності оцінювання знань поліцейських факультету профільними кафедрами підготовлено тестові завдання з відповідних дисциплін тематичного плану. Оцінювання фізичної підготовки здійснювалось у відповідності до вимог наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України» від 26.01.2016 року № 50. Оцінювання навичок тактики самозахисту проводилось науково-педагогічними працівниками, які пройшли підвищення кваліфікації в ХНУВС з цього напрямку професійної діяльності поліцейських та мають відповідні свідоцтва та сертифікати.

Залік з вогневої підготовки, до якого теж готуються поліцейські факультету, відбудеться у визначену окремим наказом датою наступного тижня. Перевірятимуться знання порядку й правил застосування та використання вогнепальної зброї, заходів безпеки при поводженні зі зброєю, знання матеріальної частини зброї, вміння користуватися зброєю (виконання нормативів) та здійснювати прицільну стрільбу (виконання вправи згідно з Курсом стрільб для поліцейських).

За результатами попередньої підсумкової перевірки можна констатувати, що рівень професійної підготовки поліцейських, які працюють у Херсонському факультету, в цілому, задовільний і відповідає сучасним вимогам до працівників поліції.

Тарас Вайда, Херсонський факультет