У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОВЕДЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СКЛАДУ

21 листопада 2017 року у Херсонському факультеті проведено засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на вакантні посади науково-педагогічного складу цього підрозділу ОДУВС. У роботі засідання взяли участь перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул і проректор університету підполковник поліції Андрій Холостенко.

Варто відзначити, що всього у конкурсному відборі на посади викладацького складу трьох кафедр − кафедри професійних та спеціальних дисциплін, спеціальної фізичної та вогневої підготовки і загальноправових і соціально-гуманітарних дисциплін − за новими вимогами щодо їх призначення брало участь вісімнадцять претендентів (завідувача кафедри − 1 особа; професора кафедри − 4 особи; доцента кафедри − 4 особи; старшого викладача − 2 особи; викладача − 7 осіб).

Голова конкурсної комісії Андрій Холостенко звернув увагу присутніх на основні аспекти цьогорічного обрання на вакантні посади працівників закладу вищої освіти – оголошення конкурсу, попереднє вивчення кафедрами особистих даних претендентів (їх освіти та кваліфікації, наявного досвіду роботи за фахом, педагогічного стажу чи проходження служби у практичних підрозділах Національної поліції, прокуратури тощо), прийняття рішення шляхом волевиявлення таємним голосуванням  та ін.

Член конкурсної комісії Херсонського факультету майор поліції Оксана Вербицька доповіла про надані цими особами матеріали та їх відповідність вимогам Положення про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Одеського державного університету внутрішніх справ та укладання з ними трудових договорів (контрактів).

Перший проректор Сергій Албул представив кандидата на посаду завідувача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тараса Вайду, позитивно охарактеризував його професійні якості та запропонував членам конкурсної комісії факультету підтримати кандидатуру. Т.в.о. декана Херсонського факультету Олексій Соловей у своєму виступі доповнив інформацію прямого керівника – першого проректора університету – адже знає працівника тривалий час. У такому ж порядку пропонувались і обговорювались інші кандидати на посади професорів та доцентів кафедр підрозділу.

За претендентів на посади викладачів та старших викладачів кафедр Херсонського факультету (дев’ять осіб), які подали матеріали на конкурс, члени конкурсної комісії голосували шляхом відкритого голосування. За підсумками позитивного голосування голова конкурсної комісії підрозділу – проректор університету Андрій Холостенко – як підсумок зауважив, що в умовах реформування Національної поліції гостро ставиться питання про необхідність підвищення якості підготовки   випускників закладів вищої освіти МВС України, котра (підготовка) безпосередньо залежить в значній мірі від кваліфікації  їх науково-педагогічного складу.

Наприкінці робочої зустрічі перший проректор Сергій Албул побажав новообраним викладачам успіхів у роботі, наполегливості та здобутків у науковій діяльності.

Колектив Херсонського факультету приєднується до висловлених привітань керівництва університету та сподівається, що нове поповнення науково-педагогічних працівників кафедр підрозділу прикладе достатньо зусиль для удосконалення теоретичної та практичної підготовки поліцейських і майбутніх юристів.

Оксана Вербицька, Херсонський факультет