У Херсонському факультеті організовано виставку «Україна – НАТО: історія, сучасність, перспективи»

38З нагоди 70-річчя підписання Північноатлантичного договору, яке НАТО відзначатиме 4 квітня 2019 р., загальною бібліотекою Херсонського факультету ОДУВС було організавано книжкову виставку «Україна – НАТО: історія, сучасність, перспективи».

Ця виставка розповідає про широкий контекст світової безпеки, реальні факти співпраці України і Альянсу, розвіює міфи про НАТО, висвітлює цінності Альянсу і надає можливість підсумувати та замислитися про роль НАТО в забезпеченні свободи своїх громадян. Матеріали виставки також допомагають зрозуміти перспективи Альянсу в адаптації до швидких змін нашого світу. Дякуємо відділу нових надходжень Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара за допомогу у створенні виставки.