У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ОДУВС ЗАПОЧАТКОВАНО НОВУ ТРАДИЦІЮ — ОДУВС

У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ОДУВС ЗАПОЧАТКОВАНО НОВУ ТРАДИЦІЮ

2427Квітучий сквер з’явився на території Херсонського факультету ОДУВС. Спільним рішенням науково-педагогічного колективу та здобувачів вищої освіти було вирішено розпочати нову традицію: кожен рік на території факультету будуть з’являтися нові насадження гібіскуса деревовидного.

Початок цієї традиції відбувся 16 травня. Тимчасово виконуючий обов’язки декана Херсонського факультету Олексій Соловей звернувся до учасників акції: «Кожен з нас повинен у житті здійснити класичні речі: побудувати домівку, народити та виховати дітей, посадити дерево. Сьогодні з цієї життєвої програми ми спільно виконаємо останній пункт – посадимо дерева, які будуть рости на території нашого факультету на згадку про кожного з вас. Через деякий час кожен з учасників цієї акції зможе прийти сюди та згадати роки курсантської та студентської молоді. А може й дітей своїх привести».

У цей день стараннями курсантів та студентів посаджено 18 (по кількості навчальних груп та взводів) молодих саджанців квітучої рослини. Своє квітуче дерево висадили і представники науково-педагогічного складу на чолі з Олексієм Солов’єм. Свій практичний внесок у процес висаджування внесли і ініціатори заходу викладачі факультету професор Олена Камінська та доцент Олег Федорченко.

5447Упродовж цього року молоді насадження будуть дбайливо оберігати та поливати. А вже наступного року ми зможемо помилуватися квітучим розмаїттям. Планується, що кожного року сквер буде поповнюватися новими саджанцями – майбутні першокурсники будуть висаджувати «свої» гібіскуси та наглядати за ними увесь час навчання.