У Херсонському факультеті ОДУВС триває ознайомча практика для курсантів 1-го курсу

2Для курсантів 1-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ кафедрою професійних та спеціальних дисциплін було організовано відвідування Управління інформаційно-аналітичної підтримки та Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (УОАЗОР) ГУНП в Херсонській області.

3Керівник Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП розповів курсантам про структуру й організацію діяльності служби та взаємодію з іншими підрозділами поліції, зазначив завдання та функції відділу «102», УОАЗОР; повідомив, як оформляється інформаційна довідка про правопорушення або подію, а також порядок реєстрації за допомогою АРМ, про особливості розкриття злочинів проти особи, запобігання кримінальним правопорушенням та ін.

Представник Управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області підполковник поліції Хурса А.О. прочитав курсантам лекцію про систему та структуру Управління превентивної діяльності, роботу інспекторів поліції, які забезпечують охорону громадського порядку, та їх взаємодію з іншими підрозділами Національної поліції та ін.

Курсанти мали можливість вести діалог зі своїми майбутніми наставниками та колегами.