У ХЕРСОНІ ВИПУСКНИКИ КУРСІВ ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ ПРАЦІВНИКА ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

21 грудня 2017 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ урочисто склали Присягу працівника поліції України 45 нових патрульних поліцейських, серед яких 11 дівчат.

На заходах були присутні керівництво Управління патрульної поліції в Херсонській області, обласної та міської влади, рідні та близькі випускників.

Заступник начальника обласного главку поліції Олександр Анохін за особисту мужність та виявлений професіоналізм при затриманні злочинця вручив трьом поліцейським батальйону УПП Почесні грамоти начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Після урочистостей бійці підрозділу тактично-оперативного реагування Управління патрульної поліції продемонстрували присутнім свої вміння по затриманню злочинців та припиненню масових заворушень.

Заходи закінчилися піснею «Марш поліції» у виконанні солісту оркестру обласного главку поліції. Після чого нових поліцейських привітали рідні, близькі та друзі.

(За матеріалами ГУНП в Херсонській області )