Творча молодь ОДУВС взяла участь в обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності

9 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся обласний фестиваль-конкурс самодіяльної художньої творчості серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації області.

img_3170img_3098Для колективу закладу вищої освіти – це справжнє свято музики, акторської гри та танцю; феєричне, цікаве мистецьке дійство, під час якого курсанти та студенти розкривають свій творчий потенціал.

Глядачі вітали учасників конкурсу бурхливими оплесками й з приємністю спостерігали за цікавою та змістовною програмою виступів.

Творчі колективи університету представили різножанрові номери в наступних номінаціях: вокальні, хореографічні композиції, КВН та інші. Глядацький зал був переповнений працівниками університету, курсантами та студентами.

img_3099img_3116Оцінювали вихованців досвідчене журі: Жанна Козаченко –  заслужений  працівник культури  України, завідувач відділенням народного пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв та культури  ім. К.Ф.Данькевича; Юлія Лаєва –  заступник директора Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича з виховної роботи, викладач відділення  народного пісенного мистецтва; Олександр Янов – викладач та концертмейстер вищої категорії  відділення  народного пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича; Лариса Пішеніна – викладач вищої категорії  кафедри хореографії Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф.Данькевича.img_3223img_3171

В Одеському державному університеті внутрішніх справ навчається дуже багато талановитої молоді. Радує те, що вони у вільний від навчання час цікавляться культурою та мистецтвом, займаються саморозвитком та самовдосконаленням. І саме такі заходи сприяють культурному вихованню нашої молоді в кращих українських традиціях.

Тож, з гордістю можна сказати: наші курсанти та студенти вкотре довели, що їм є чим пишатися – і знаннями, і талантами!

img_3088   img_3106 img_3111 img_3114  img_3135 img_3139 img_3149 img_3150   img_3174 img_3180 img_3184 img_3185 img_3190  img_3212 img_3214