Центр добрих справ продовжує роботу як громадська організація

img_0764img_0765Введення карантинних обмежень через поширення Covid-19 та загроза інфікування найбільш вразливих верств населення, які потребували допомоги, аби не наражати себе на небезпеку, – все це стало поштовхом до створення за ініціативи курсантів та студентів вишу Центру добрих справ Одеського державного університету внутрішніх справ.

Невпинна робота волонтерів Центру тривала щодня, курсанти та студенти університету активно долучалися до надання допомоги потребуючим людям.

img_0766img_0767Центр добрих справ вишу об’єднав понад 500 курсантів, студентів та просто небайдужих громадян заради спільної мети – допомоги тим, хто потребував цього найбільше. За час функціонування Центру волонтерською допомогою охоплено понад 12 тисяч громадян.

На сьогодні Центр добрих справ продовжує функціонувати як громадська організація, створена для захисту прав та інтересів малозабезпечених верств населення, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, багатодітних сімей та інших осіб, які потребують такого захисту.

Ректор університету В’ячеслав Аброськін побажав волонтерам Центру продовжувати активну діяльність, взаємодіючи з громадськими організаціями міста та області, підтримувати та надавати допомогу тим, кому вона вкрай необхідна.