ТРИВАЮТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

2Науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції продовжуються профорієнтаційні заходи щодо вступу до ОДУВС у 2021 році.

6Представники кафедри не тільки відвідують загальноосвітні школи, а й здійснюють онлайн-зустрічі з учнями. Зокрема, такі заходи здійснювалися з учнями Одеської спеціалізованої школи № 86, Одеської загальноосвітньої школи № 72, Южненської загальноосвітньої школи № 1, Южненського навчально-виховного комплексу ім. В’ячеслава Чорновола.

7Під час зустрічей з учнями представники кафедри розповіли про особливості вступу та специфіку освітнього процесу в Одеському державному університеті внутрішніх справ, факультети, на яких здійснюється підготовка майбутніх поліцейських, навчальні дисципліни, які викладаються в ОДУВС, про спеціальності й перспективи працевлаштування в органах Національної поліції України.

Учні мали можливість поставити питання, що їх цікавили.