ТРИВАЄ РОБОТА ОРГКОМІТЕТУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ad5b4844-dbcc-466f-a6e6-3bf6d7da2e54На виконання вимог Наказу ОДУВС від 01.10.2020 № 80, в межах розроблення теми наукового дослідження кафедри оперативно-розшукової діяльності та Плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт ОДУВС на 2020 рік 30 жовтня 2020 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ кафедрою оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції буде організовано та проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Правові та організаційно-тактичні засади оперативно-розшукової діяльності Національної поліції України».

На сьогодні продовжує свою роботу оргкомітет конференції, опрацьовуючи матеріали, які надходять на нашу адресу.

eb78316c-838e-4518-a470-a58a19b3a84eНапрямами роботи конференції були визначені наступні:

– Проблеми теорії оперативно-розшукової діяльності Національної поліції України;

– Напрями оперативно-розшукової протидії окремим видам злочинів;

– Актуальні проблеми підготовки працівників підрозділів кримінальної поліції.

4c39d9bb-bb75-4c8d-8608-2fa42d4f2a3aНа теперішній час вже надійшли матеріали від науковців, здобувачів вищої освіти та практиків, які представляють:

– Одеський державний університет внутрішніх справ;

– Національну академію внутрішніх справ;

– Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

– Львівський державний університет внутрішніх справ;

– Харківський національний університет внутрішніх справ;

d61fb826-14b5-454a-b528-a3cb996f90f0– Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ;

– Національну академію Державної прикордонної служби України;

– Університет Державної фіскальної служби України;

2d6b13e5-7fd9-49a0-ae85-822f8bb71d56– Інститут Управління державної охорони Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;

– Інститут права ім. Князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом;

– Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»;

– Одеський Центр первинної професійної підготовки «Академія поліції»;

– Національну асоціацію адвокатів України;

– Апеляційний суд Київської області;

– Державне бюро розслідувань.

Нагадаємо, що матеріали для участі в конференції можна надіслати на електронну адресу кафедри: ordodessa@ukr.net