Триває реєстрація на ЗНО

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

Унесення змін до реєстраційних даних

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Для участі в конкурсному відборі до Одеського державного університету внутрішніх справ необхідно мати сертифікати ЗНО із таких предметів:
за спеціальністю 081 «Право:

– українська мова та література;

– історія України;

–  математика або іноземна мова.

за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»:

– українська мова та література;

– історія України.

Більш детальна інформація розміщена у Правилах прийому до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2020 році.

Телефони приймальної комісії університету: у м. Одеса: (048) 795-50-09; у м. Херсон: (0552) 39-50-92.

З метою своєчасного отримання корисної інформації щодо вступу до вишу підписуйтесь на офіційні сторінки ОДУВС у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, You Tube.