• Українська
  • English
×

Тренінгові заняття з питань основ кримінального права та кримінального процесу

24На виконання вимог наказу МВС України від 09.08.2019 № 668 та листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України від 06.08.2019 № 22/2/2-4347 з 12 серпня 2019 року на базі Херсонського факультету ОДУВС для військовослужбовців Національної гвардії України було організовано підвищення кваліфікації з питань забезпечення публічної безпеки і порядку (охорони громадського порядку).

13 серпня к.ю.н., професором полковником поліції Беніцьким А.С. проведено тренінгові заняття з питань основ кримінального права та кримінального процесу.

Заняття проходили у формі активного діалогу, у ході якого обговорювались найбільш проблемні питання, що виникають у військовослужбовців під час охорони громадського порядку в м. Херсоні. Слухачів цікавили питання щодо правових підстав для застосування необхідної оборони, умови правомірності заподіяння шкоди при затриманні злочинця, крайньої необхідності, а також кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи, власності, громадського порядку та ін.