Курсанти, студенти та викладачі збільшили зелену зону Херсонського факультету ОДУВС

З настанням осені двір Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ змінив свої кольори.

fullsizerenderimg_3696Червона мідь, жовта охра, блідо-жовте, золоте – всі кольори можна зустріти тут. Зараз, як ніколи, хочеться різноманітності в кольорах, тому традиційно курсанти і студенти разом з викладачами збагачують клумби факультету квітучими рослинами. Два роки тому було започатковано традицію висаджування першокурсниками – студентами і курсантами – деревовидних гібіскусів. Цього року висаджені у 2017 році деревця вже радували своїм цвітом.

Факультетський двір – це наше обличчя. Збільшення зеленої зони потрібно для підняття  настрою та для підвищення життєвого тонусу. А головним є те, що ця праця об’єднує і зближує студентів, курсантів та викладачів між собою.

24 жовтня традиційно курсанти і студенти першого курсу висадили саджанці гібіскуса. Наш квітучий сквер збільшився на 7 – по кількості академічних груп – саджанців.

img_3735 img_3606 img_3645