ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРАВООХОРОНЦІВ

3-8 Поєднання теорії і практики є запорукою підготовки фахових спеціалістів. Залучення працівників практичних підрозділів до проведення занять стало традицією для науково-педагогічного складу кафедри оперативно-розшукової діяльності університету.

2-11Черговий раз доцентом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидатом юридичних наук Тарасом Щуратом проведено бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» з курсантами 4 курсу університету за участю співробітника практичного оперативного підрозділу кримінальної поліції.

????У занятті брав участь оперуповноважений відділу кримінальної поліції Київського ВП ГУНП в Одеській області майор поліції Олег Мартинюк.

Під час заняття курсантам була надана можливість проаналізувати конкретні приклади з практичної діяльності оперативних підрозділів Національної поліції та спробувати вирішувати завдання, ґрунтуючись на знаннях теоретичного матеріалу.

Крім цього, працівник кримінальної поліції поділився з майбутніми правоохоронцями власним досвідом та відповів на численні запитання.