Тематична лекція з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

img-8195af42f3257930018781fe2b9698dd-vДнями серед курсантів 103-го взводу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено тематичне лекційне заняття з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

img-6f8b45cca5a598376a2f5f54e4d9d3db-vТак, доцентом кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки кандидатом юридичних наук майором поліції Галиною Удренас проведено лекцію, під час якої курсантів ознайомлено з перспективами розвитку європейської та євроатлантичної інтеграції України.

img-45ddc8aae18425e0079eaa9b3fecb4d3-vЄвропейська та євроатлантична інтеграція – це наполеглива щоденна законодавча та урядова робота, сукупність складних та важливих змін та реформ.

Курс України на членство в НАТО визначено на законодавчому рівні.  В  Законі України «Про основи національної безпеки України» пріоритетами національних інтересів України визначено інтеграцію в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі, а також інтеграцію в євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.