Тематична книжкова виставка в бібліотеці ОДУВС

В загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ оформлено тематичну книжкову виставку до дня утворення нашого навчального закладу.

Експозиція висвітлює історію створення закладу вищої освіти, який пройшов славетний шлях від Одеської губернської школи підготовки молодших та старших міліціонерів, заснованої 27 лютого 1922 р., до Одеського державного університету внутрішніх справ, створеного Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 77.

Процес розвитку та вдосконалення університету постійно триває. Усі зусилля керівництва і колективу направлені на забезпечення повноцінної роботи вишу та належної організації навчального процесу.

ОДУВС продовжує свою багаторічну історію, добрі традиції та підтверджує своє славетне ім’я, свій статус одного з провідних закладів вищої освіти МВС України.