Тематична книжкова виставка до Дня Європи в Україні

img_20200604_125558День Європи в Україні було затверджено в календарі державних свят трохи понад 17 років тому. Зокрема, 19 квітня 2003 року тодішній президент Леонід Кучма, враховуючи стратегічний курс країни на європейську інтеграцію, своїм указом постановив відзначати День Європи в Україні щорічно третьої суботи травня.

До відзначення Дня Європи у 2020 році загальною бібліотекою Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ було підготовлено книжкові виставки «Україна – Європа: спільні цінності» та «Вивчай Європу – змінюй Україну».

На виставках були представлені видання про історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України та ін.