• Українська
  • English
×

Тематична книжкова виставка до Дня сміху в бібліотеці ОДУВС

В загальній бібліотеці університету оформлено тематичну книжкову виставку до Дня сміху. На виставці представлені твори одеських письменників, класиків української літератури, і звісно, світової.

Достовірно не відомо, як і в якій країні з’явився День сміху. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.  У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.

Звичай веселитися, жартувати та обдурювати один одного саме 1 квітня, існує в багатьох країнах. Корені традиції заглиблюються у середньовікову  європейську карнавально – балаганну культуру. По суті – це один із звичаїв язичництва, залишений в християнській свідомості. Причиною такого звичаю стала сама природа. Весняні примхи погоди люди задобрювали жартами, розіграшами.

Тож будьте насторожі, запасіться почуттям гумору, набором свіженьких жартів та забавних віршиків. На розіграші не ображайтеся, а відповідайте тим же.

 Веселіться – сміх продовжує життя!