Тематична година з курсантами факультету № 3

До Дня визволення Одеси 10 квітня в загальній бібліотеці проведено тематичну годину з курсантами факультету № 3.

Бібліотекар Олена Лелякова розповіла курсантам про дітей-героїв, розвідників, керівника партизанського руху Молодцова-Бадаєва. Також було проведено бібліографічний огляд літератури з даної тематики, яка є в нашій бібліотеці.

Слід зазначити, що цей день для всіх є світлим і пам’ятним. І хоча минуло вже 74 роки від Дня визволення Одеси, змінилися покоління, але пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках, вона в серцях усіх одеситів. До дня визволення в літопис Героїчної історії міста увійшли легендарні дати: 73 дні оборони Одеси, 907 днів перебування в окупації. Більше двох років місто боролося з окупацією ворога. Під час окупації в місті загинуло понад 82 тисячі жителів, 78 тисяч людей були вивезені на примусові роботи до Німеччини. Населення Одеси мужньо перенесло тягар облоги: систематичні нальоти ворожої авіації та артилерійські обстріли, нестачу продовольства, медикаментів. У цих важких умовах жодного дня не припинялася робота фабрик та заводів.