Тематична година до Дня заснування Європейського Союзу

img_20191101_140716-1У загальній бібліотеці університету з курсантами 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування проведено тематичну годину, присвячену Дню заснування Європейського Союзу, який світова спільнота відзначає 1 листопада.

ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 року і заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді,  в якому ми її знаємо сьогодні.

Цьому передувала величезна робота, що почалася ще з 1951-го року, коли в Парижі було підписано договір про створення Європейського об’єднання вугілля і сталі. Європейський союз – це унікальне утворення, націлене насамперед на ефективну регіональну інтеграцію. Загальні стандарти і основні цінності, якість і повага до прав людини, єдина, монолітна, але гнучка політика, питання колективної безпеки, роблять єврозону найбільш надійним партнером як для найближчих сусідів, так і для всіх інших країн світу.