Театральне дозвілля курсантів ОДУВС

20 вересня курсанти 2-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом фахівця факультету майора поліції Максима Забуранного відвідали Одеський український академічний музично-драматичний театр ім. В. Василька та переглянули виставу «Одруження».

Про клопоти одруження відомо, мабуть, кожному. Навіть й жартів на цю тему вже стільки подейкують, що й частки їх не запам`ятаєш при всьому бажанні. От і геніальний М.Гоголь написав про одруження свою неповторну та загальновідому однойменну комедію.

«Одруження» — за роки, десятиліття та століття, які минули з дати її написання, ставили чи не в кожному театрі. Жанр своєї комедії великий Гоголь визначив як «абсолютно неймовірна подія у 2-х діях». Проте український академічний музично-драматичний театр зробив все для того, щоб вистава стала, по-перше, одноактовою, по-друге, й справді абсолютно неймовірною.

Курсанти були вражені захоплюючою грою та самовіддачею талановитих акторів, які до останньої хвилини вистави прожили життя своїх героїв.