Театральне дозвілля курсантів університету

13 травня курсанти 1-го та 4-го курсів факультету № 1 ОДУВС завітали до Одеського національного академічного театру опери та балету, де переглянули балетну виставу «Таємниця Віденського лісу».

img_0005Від самого початку велич і піднесена атмосфера театру наче сприяли зануренню курсантів у лірико-драматичний сюжет опери, побудованої на реальній історії кохання кронпринца Австрії Рудольфа і Марії фон Вечера.

img_0006З перших акордів чарівної музики Штрауса і Малера, оригінальних декорацій та вдалого світового оформлення на сцені та в залі запанував дух якоїсь таємничості і загадковості. Натхненна гра акторів, які демонстрували найвищий рівень танцювального оперного мистецтва, заворожила всіх присутніх.

Музика балету «Таємниця Віденського лісу» представлена двома великими композиторами-сучасниками – Густавом Малером та Йоганном Штраусом. Їх об’єднує не тільки час, але й єдиний простір Відня, любов до австрійської культури, природи, народної музики, яку вони використовували у своїй творчості.

Тож, з впевненістю можна сказати, що вихованці вишу отримали цілу купу незабутніх вражень і задоволення під час цього театрального дійства.