Табірний збір-2020 у Херсонському факультеті завершений!

dsc07553dsc07554Сьогодні, 14 вересня, на стройовому плацу Херсонського факультету ОДУВС підбито підсумки двотижневого табірного збору курсантів набору 2020 року.

За два тижні юнаки та дівчата пройшли випробування на витривалість та силу духу, з вчорашніх школярів перетворилися на справжніх курсантів, які точно знають, що таке стройовий вишкіл, життя за розкладом, колективна відповідальність та сувора дисципліна. Майже армійський уклад життя впродовж двох тижнів “відсіяв” слабкі ланки, п’ятеро юнаків та дівчат вирішили, що подальше курсантське життя – випробування не для них. Але ті, хто залишився, святкували сьогодні першу серйозну перемогу.

dsc07556dsc07563Керівник табірного збору, керівник кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарас Вайда вручив почесні грамоти переможцям спортивних змагань, які проводилися в рамках табірного збору.

Всі першокурсники з рук старших офіцерів отримали перший знак приналежності до спільноти навчального закладу – шеврони Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, які невдовзі прикрасять новеньку форму курсантів.

dsc07557 dsc07560 dsc07561 dsc07562

dsc07550dsc07547