Табірний збір 2017 року завершився

????????????????????????????????????????????????????????????????????????31 серпня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ урочисто завершився двотижневий табірний збір, під час якого курсанти під керівництвом досвідчених наставників пройшли загальнотеоретичну, фізичну та спеціальну підготовку.

Відкрив захід та привітав курсантів проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв: «Шановні курсанти, шановні працівники! dsc_0446Сьогодні ми зібралися з нагоди завершення табірного збору, який ви успішно пройшли. Два тижні усі старанно вивчали основи правоохоронної діяльності, тренувалися зі стройової та фізичної підготовки. Науково-педагогічний склад університету та командири навчали вас усьому необхідному, надали знання та уміння, які стануть вам у подальшому в нагоді.  Ви завершили початковий етап підготовки і тепер по праву можете носити курсантські погони та шеврон Одеського державного університету внутрішніх справ».

dsc_0498Привітавши нове курсантське поповнення із закінченням табірного збору, Олександр Ніколаєв  продовжив: «Бажаю всім подальших успіхів і наполегливості в оволодінні знаннями, які стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній діяльності».

Варто зазначити, що протягом так званого «курсу молодого бійця» проходили ряд спортивних та культурно-масових заходів. Так, переможців конкурсів відзначили на плацу університету та вручили почесні грамоти.

Вітаємо молодих курсантів! Бажаємо успіхів і наснаги в службі та навчанні!

dsc_0566dsc_0602dsc_0561

dsc_0632dsc_0630